بانک لباس

نحوه فروش در شبکه های ‌اجتماعی

نحوه فروش در شبکه های ‌اجتماعی
نحوه فروش در شبکه های اجتماعی

پیشرفت تکنولوژی و تاثیر آن در کسب و کار

فروش در شبکه های ‌اجتماعی در کسب و کارهایی که ملزم به ارتباط بیشتر فروشنده و خریدار بوده تاثیر بسزایی داشته و باعث پیشرفت آنها شده است .

به حتم تعداد زیادی از بلاگرهای اینستاگرام را مشاهده کرده اید که صفحه ای را تبلیغ میکنند اما دلیل فالو کردن این افراد چیست ؟

بله درسته اعتماد ، افراد به دلیل اعتمادی که به بلاگر ها دارند پیج را دنبال میکنند ، پس مهمترین اصل در کسب و کار اینترنتی جذب اعتماد مخاطب است .

کسب و کار هایی که در شبکه اجتماعی قرار دارند یا کاملا به صورت مجازی هستند و یا در کنار فروش حضوری، فروش اینترنتی را هم دارند .

این امر که در وبسایت و یا صفحه اینستاگرامی آدرس و شماره تلفن قرار داده شود بسیار در جذب اعتماد خریدار تاثیر دارد .

در هنگام تبلیغ و یا ارائه محصول باید به این امر که درباره ی کالای خود اغراق و یا زیاده‌گویی نداشته باشید بسیار توجه کنید ، زیرا بسیاری از خریداران شما بعد از خرید به مقایسه صحبت و تبلیغات شما و کالایی که به دستشان رسیده ،میپردازند و اگر در ذهنشان آن چیزی که انتظار داشتند را نبینند نسبت به برند و کسب و کار شما سرد خواهند شد ، در نتیجه اگر هنگام دریافت کالای خود رضایت کامل داشته باشند به دوستان و اشنایان خود نیز برند شما را پیشنهاد میکنند و این چرخه همینگونه ادامه پیدا میکند و این معجزه صداقت در کسب و کار اینترنتی میباشد.

شش دلیل قانع کننده فروش اینترنتی

اکثر مردم این انتظار را دارند که جنسی که در شبکه های اجتماعی فروخته میشود ارزانتر از فروش حضوری میباشد پس حتما توجه داشته باشید که درج قیمت های بی پایه و اساس نتیجه منفی در فروش شما خواهد داشت.

در فروش اینترنتی برخورد مستقیم با مشتری وجود ندارد پس پاسخگویی به مشتری یکی از مهمترین و حساس ترین کارها در کسب و کار اینترنتی میباشد. بر خلاف فروش حضوری، خریدار متوجه لحن صحبت شما نمیشود  پس باید به گونه ای با مشتری خود مکالمه کنید که مشتری بتواند با شما ارتباط ذهنی برقرار کند.

با توسعه کسب و کار های اینترنتی و فروش آنلاین، مردم اطلاعات دقیق تر و بیشتری در مورد کالا و اجناس مورد نظر خود کسب میکنند ، پس همیشه تلاش کنید که محصولات خود را با شیوه های گوناگون مورد توجه قرار دهید . یکی از مسائل مهم دیگر در کسب و کار اینترنتی، فعالیت مداوم است که همیشه در ذهن مخاطب جای داشته باشید و حس اعتماد در وی ایجاد کنید ولی این موضوع بدین معنا نیست که شما محتوای کم ارزش را برای فعالیت مداوم خود مورد استفاده قرار دهید.

این مقاله مفید بود؟ در قسمت نظرات با ما  به اشتراک بگذارید.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب