بانک لباس

آموزش‌ کسب‌ درآمد ‌از ‌زیر ‌مجموعه ‌گیری

آموزش‌ کسب‌ درآمد ‌از ‌زیر ‌مجموعه ‌گیری
زیر مجموعه گیری

درآمد از طریق اینترنت

کسب درآمد از طریق اینترنت و زیر مجموعه گیری طی چند سال گذشته در ایران رشد بسزا و چشم گیری  داشته است.

به طوری که حتی افراد با سن کم نیز میتوانند کسب و کار اینترنتی برای خود راه اندازی کنند و از این راه کسب درآمد کنند که طرفداران بسیاری در عصر حاضر دارد.

کسب درآمد از اینترنت جزو بهترین شغل های دنیا محسوب میشود؛ زیرا به وضعیت اقتصادی بستگی ندارد و شغل شما در هر حالتی برای شما درآمد زایی میکند. فقط کافیست به فکر تولید محتوای عالی و جذب مخاطبان خاص باشید .

بسیاری از کار آفرینان موفق دنیا اول از خانه خود با کامپیوتر و یا گوشی همراه خود آغاز به کار کرده اند زیرا نیاز به مجوز و محدودیت سنی ندارد .

در قدم های بعدی که شروع به کار کردید و کسب دارآمد داشتید میتوانید به سراغ زیر مجموعه گیری بروید .

چگونه زیر مجموعه گیری برای ما درآمدزایی میکند؟

معنی زیر مجموعه گیری همانطور که از لغت آن پیداست یعنی پیدا کردن و گرفتن افرادی در کار که کار های جزئی را انجام میدهند.

 

به طور مثال یک سایت فروش بزرگ لباس همانند بانک لباس دارای محصولات بسیار زیادی برای تمام سنین میباشد؛ زنانه مردانه بچه گانه و…

 

افرادی که علاقه به راه اندازی کسب و کار اینترنتی دارند میتوانند با عضویت در سیستم همکاری در فروش سایت شروع به درآمد زایی کنند، به طور مثال در قسمت بچه گانه ؛ به این صورت که تعدادی لباس کودک از سایت دریافت و با استفاده از اعتبار و برند آن مجموعه شروع به فعالیت کنند .

 

با این کار شما بدون دردسر و اتلاف وقت یک فروشگاه شخصی دارید و بخش اعظمی از سختی کار همانند:برند سازی، جلب اعتماد مشتری به کالا ، پیدا کردن تولید کنندگان و انبار کالا و نیز بسیاری از مسایل دیگر را به یکباره پشت سر خواهید گذاشت .

سیستم همکاری در فروش

از سوی دیگر گرفتن زیر مجموعه برای شخص اول کسب و کار نیز تاثیر بسزایی در شناخته تر شدن برندش و رونق کسب و کار وی را دارد .

تصور کنید یک تولیدی بزرگ که دارای هزاران کارمند میباشد و وبسایتی با فروش بالا دارد شروع به زیر مجموعه گیری بکند .

شخصی با هزاران کیلومتر فاصله قصد زیر مجموعه شدن در این تولیدی را دارد ، با در دست داشتن کالای این تولیدی و فروش آن هم هزینه را برای راس مجموعه تولیدی کاهش میدهد و هم باعث شناخته تر شدن تولیدی در اقسام نقاط کشور میشود .

از مزایای ویژه دیگر زیر مجموعه گیری میتوان به تولید انبوه برای یک منطقه خاص اشاره کرد .

به طور مثال زیرمجموعه ای از جنوب کشور قصد خرید شلوارهای خنک و راحت دارد ، با مراجعه به کارخانه سفارش تعداد زیادی شلوار خنک را میدهد که ممکن این نوع شلوار در همان فصل سال در استان دیگر طرفدار نداشته باشد اما با این کار محصول به محض تولید به دست طرفداران خود میرسد.

در این صورت انبار شدن کالا برای تولید کننده وجود نخواهد داشت و میتواند دقیقا همان جنس، رنگ و نوع کالایی که زیر مجموعه از او درخواست تولید را دارد، به او تحویل دهد .

از سوی دیگر با گرفتن زیر مجموعه، تولیدی برای فروش محصولات به تهیه مکانی جدا برای فروش کالای خود در آن نیاز پیدا نمیکند .

با دقت در این موضوع میتوان به این مسئله پی برد که سوشیال مدیا مارکتینگ‌ نیز میتواند زیر مجموعه بسیار خوبی باشد بدین گونه که بطور مثال شخصی در اینستاگرام خود به دنبال نوعی شلوار میگردد. اما اتفاقی که رخ میدهد چیست؟ کاربر با تعداد بسیار زیادی اکانت با نام (برند) یکسان مواجه میشود و این در ذهن مخاطب تصویری از اعتبار برند ایجاد میکند .

این کار باعث میشود نام برند شما در ذهن مخاطب بنشیند و هر گاه نامی از برند شما به میان بیاید، یاد آور بزرگی و کیفیت کار شما برای وی باشد و احتمال خرید مخاطب از برند شما در بین هزاران برند دیگر، افزایش پیدا میکند.

این مقاله مفید بود؟ در قسمت نظرات با ما  به اشتراک بگذارید.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب