بانک لباس

چگونه با شنل جذاب تر شویم

چگونه با شنل جذاب تر شویم
چگونه با شنل جذاب تر شویم

“چگونه با شنل جذاب تر شویم؟” این یک سوال اساسی در فصل زمستان و پائیز است که قرار است در این مقاله به آن جواب بدهیم.

 

شما می ‌توانید با پوشیدن شنل در زمستان امسال استایلی خاص و شیک داشته باشید. فصل ‌های سرد سال به ویژه زمستان زمان مناسبی برای پوشیدن شنل به حساب می‌ آیند. درست است که در زمستان انتخاب‌ های زیادی از لحاظ طرح، دوخت، رنگ و بافت وجود دارد.

علاوه بر این، شما در زمستان می توانید تکه های لباس بیشتری را روی هم بپوشید و به استایل خود تنوع بدهید. زمستان فصلی است که شما می ‌توانید آزادانه برای شیک پوشی تلاش کنید و قطعا در این راه شنل یکی از شیک ‌ترین استایل ‌ها در زمستان است!

چگونه به شنل جذاب تر شویم

آن چه که در مقاله “چگونه با شنل جذاب تر شویم”، خواهید خواند:

الف. شنل چیست؟ ب. از لحاظ استایل و مد “چگونه با شنل جذاب تر شویم”، ج. انواع استایل های رسمی شنل: یک. استایل های رسمی مربوط به بیرون خانه و با حجاب، دو. استایل‌ های مراسم خصوصی، سه. شنل‌ و استایل کژوال، د. انواع سایز های مختلف شنل: یک. سایز کوتاه، دو. سایز بلند، و. با آستین، ه. نتیجه گیری نهایی درباره‌ی این که “چگونه با شنل جذاب تر شویم”

شنل چیست؟

این که شنل چه معنایی دارد را در فرهنگ نامه ‌های مختلف بررسی کردیم. ناظم الاطبا درباره شنل می ‌گوید که نوعی لباس سینه باز بی آستین است که بر روی دیگر لباس ‌ها پوشیده می ‌شود. در فرهنگ فارسی معین نیز آمده است که شنل نوعی لباس گشاد بدون آستین است که افراد بر دوش می ‌اندازند.

همچنین در جای دیگری آمده است که شنل نوعی قبای بی آستین با دامن گشاد و گریبانی تنگ و چسبان است که بر روی لباس های دیگر می پوشند و در واقع می ‌توان گفت شبیه طیلسان است.

همچنین در دانشنامه عمومی آمده است که شنل نوعی لباس بدون آستین است که فقط پشت سر انسان را می ‌پوشاند و جلوی آن باز است.

تنها قسمتی که از این پارچه ‌ی بزرگ دوخت دارد نیز قسمت گردن آن است. به طور کلی این لغت از زبان روسی وارد زبان فارسی شده است و در زبان روسی به شنل، شینِل‌‌‌ می‌ گویند که معنای آن پالتوی بلند نظامی است.

چگونه با شنل جذاب تر شویم

از لحاظ استایل و مد “چگونه با شنل جذاب تر شویم”

شنل می تواند نوعی محافظ در برابر باران‌ های آرام نیز باشد. علاوه بر این، شما شنل را می توانید بر روی مانتو های گرم خود نیز بپوشید.

انواع استایل‌های رسمی شنل

یکی از لباس‌ هایی که جز دسته استایل ‌های رسمی به حساب می ‌آید، شنل است. شنل با یادآوری ابرقهرمانان حس قدرت به مخاطب می‌ دهد.

  •  استایل های رسمی مربوط به بیرون و با حجاب

این شنل ها باید تا زانو بوده و تزییانتی داشته باشند. این تزیینات شکوه خارق العاده ‌ای به این لباس ‌ها می ‌دهد. همچنین از پارچه های مخملی نیز می‌ توان برای شیک ‌تر کردن این شنل ها استفاده کرد.

چگونه با شنل جذاب تر شویم

  • استایل ‌های مراسم خصوصی

ما به شما پیشنهاد می ‌کنیم شنل کوتاه خزدار با رنگ خنثی استفاده کنید چرا که هم شما را گرم نگه می ‌دارد و هم بسیار شیک است. شما شنل را با بسیاری از لباس های خود می ‌توانید استفاده کنید.

چگونه با شنل جذاب تر شویم

  •  شنل‌ و استایل کژوال

شنل ‌ها انواع دیگری نيز دارند که به آن‌ ها شنل های کژوال می گویند. هر آن چه که در دو دسته قبلی جای نگرفت در این دسته جای می ‌گیرد. این گروه مقداری متفاوت‌ تر از دیگر گروه‌ ها هستند.
در این دسته شنل ‌هایی با پارچه ‌های طرح دار یا گل دار یا شطرنجی یا حتی شنل‌ هایی با برش های خاص قرار می گیرند. لازم به ذکر است اگر از سبک ماکسیمال‌ ها در پوشش خوشتان نمی ‌آید پس باید از این شنل ‌ها با حداقل اکسسوری استفاده نمایید.

علت این کار آن است که زیبایی شنل و همچنین طرح و رنگ شنلتان بیشتر به چشم بیاید. اکسسوری ‌های زیاد از چنین مسئله ‌ای جلوگیری می ‌کنند.

چگونه با شنل جذاب تر شویم

انواع سایز های مختلف شنل

شنل‌ ها علاوه بر سبک ‌های مختلفی که دارند، دارای اندازه ‌های مختلفی نیز هستند. همه‌ ی این اندازه‌ ها برای فصل زمستان مناسب است.

  • شنل های سایز کوتاه

شنل های سایز کوتاه بسیار سبک هستند. این نوع شنل ‌ها، شنل ‌های شیکی برای جوانان به حساب می ‌آیند. این لباس‌ ها استایلی جذاب به شما می ‌دهند. لازم به ذکر است که شنل‌ های کوتاه را می‌ توان با سارافن ‌های بلند هم پوشید.

  •  شنل های سایز بلند

این سایز از شنل ها را باید با شلوار مناسب پوشید چرا که زمستان فصل سردی است و نمی ‌توان از شلوار های نازک استفاده کرد. علاوه بر این که سرمای هوا باعث می‌ شود که نتوانید دامن بپوشید، این نوع ترکیب نیز استایل شما را شلخته می‌ کند. به طور کلی، بهتر است از شنل ‌های بلند به جای پالتو برای بهتر گرم شدن در فصل ‌های سرد سال استفاده کنید. علاوه بر این بهتر است از پارچه ‌های فوتر به عنوان پارچه شنل خود برای بهتر گرم شدن استفاده نمایید.

چگونه با شنل جذاب تر شویم

  • شنل ها با آستین

در شنل ‌های معمولی آستین وجود ندارند اما امروزه طراحان برای استفاده راحت ‌تر از شنل، بعضی از آن‌ ها را آستین دار کرده‌ اند. به عنوان آستین در این مدل شنل‌ ها در دو طرف شنل، دو شکاف هست.

 

نکات کلی

 

ما در این مقاله درباره‌ ی این که چگونه با شنل جذاب ‌تر شویم به شما توضیحاتی را دادیم. شما نباید به هیچ وجه استفاده از کمربند ها را وقتی که از شنل‌ ها استفاده می‌ کنید، فراموش کنید چرا که استایل شما را چند برابر زیباتر می ‌کنند به خصوص اگر شنل شما از نوع آستین دار باشد. در استایل شما قطعا کیف نیز وجود دارد. برای هماهنگی با شنل ‌ها کیف ‌های دستی گزینه‌ های بهتری هستند.

از کلاه هنگامی که از شنل استفاده می ‌کنید، بهتر است استفاده نکنید چرا که استفاده این دو با هم دیگر سخت است اما اگر خواستید استفاده کنید بهتر است با شنل شما از لحاظ رنگ مطابقت داشته باشد. برای رنگ شنل‌ ها هم بهتر است از رنگ ‌های خنثی استفاده کنید تا بتوانید آن‌ ها را با هر چیزی ست کنید.

چگونه با شنل جذاب تر شویم

نتیجه گیری نهایی درباره‌ ی این که “چگونه با شنل جذاب تر شویم”

ما در مقاله “چگونه با شنل جذاب تر شویم”، معنای شنل، انواع سبک‌ های آن و انواع اندازه ‌های را برای شما توضیح دادیم. همان طور که گفتیم شنل نوعی لباس است که افراد بدون آن که آن را بدوزند بر روی دوش خود می ‌اندازند تا از گرما خود را حفظ کنند.

در پایان امیدواریم از مطالب مقاله “چگونه با شنل جذاب تر شویم” راضی بوده باشید. ممنون که مقاله “چگونه با شنل جذاب تر شویم” را تا انتها مطالعه کردید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

این قسمت فقط برای عضویت مشتری و ورود همه اعضاست لطفا اگر فروشنده هستید و برای اولین بار  میخواهید ثبت نام  کنید اینجا کلیک کنید