بانک لباس

ویژگی‌های کیف مناسب برای تابستان

ویژگی‌های کیف مناسب برای تابستان
ویژگی‌های کیف مناسب برای تابستان

ویژگی‌های کیف مناسب برای تابستان

هر فصل پوشش و استایل انحصاری خود را دارد. لباس‌ها برای راحتی بیشتر انسان‌ها دوخته شده‌اند؛ در نتیجه متناسب با شرایط و آب‌وهوای هر فصل می‌باشند تا فرد را آزرده نکنند. همچنین اکسسوری‌ها و زیورآلات مناسب هر فصل طراحی و تولید می‌شوند که با استایل‌های تابستانی هماهنگ هستند. مد و خوش‌پوشی به‌خصوص برای بانوان عزیز، مسئله‌ای مهمی به‌شمار می‌رود. هماهنگ بودن با استایل خاص فصل علاوه بر خوش‌پوشی، راحتی و سهولت را نیز به همراه خود می‌آورد. یکی از مهم‌ترین اکسسوری‌ها بانوان کیف آن‌ها است. از آنجا که کیف یکی از وسایل مهم خانم‌ها می‌باشد، بهتر است هر فصل آن را متناسب با استایل چهار فصل سال تغییر دهند. حال که وارد فصل تابستان شده‌ایم، بهتر است ویژگی‌های کیف مناسب برای تابستان را بدانید. این نکات که از طرف فروشگاه آنلاین کیف دیوید جونز نقل شده است، به خرید شما کمک می‌کند.

ویژگی‌های کیف مناسب برای تابستان

چرا باید ویژگی‌های کیف مناسب برای تابستان را بدانیم

تنها چیزی که باید حین خرید کیف تابستانی مدنظر قرار دهید، سلیقه شما و زیبایی کیف نیست. گرمای فصل تابستان هر انسانی را کلافه می‌کند. به‌علاوه با توجه به پوشش خانم‌ها در کشور ما، مسئله‌ی گرما برای آن‌ها سخت‌تر نیز هست. اینکه انتخاب کیف برای تابستان چه ربطی به گرما دارد را جلوتر خواهیم گفت. به‌علاوه تابستان فصل شادی است و به‌کار بردن رنگ‌های روشن و شاد و طیف‌های گوناگون در این فصل مرسوم است. اگر به خرید کیف دستی در رنگ‌های تیره عادت دارید، بهتر است برای هماهنگی با این فصل جذاب، تغییر عادت بدهید.

انواع کیف مناسب برای فصل تابستان

مدل‌های مختلفی برای کیف زنانه وجود دارد و شما می‌توانید با دستی باز، بر اساس راحتی، کارایی و استایل خاص خود بهترین نوع کیف را انتخاب کنید. قاعده خاصی وجود ندارد و متناسب با نیاز خود می‌توانید انواع کیف را از فروشگاه دیوید جونز تهیه نمایید. در کل، کیف‌های تابستانی ابعاد بزرگ‌تر و نسبت به باقی کیف‌ها دارند. ظاهر آن‌ها دوستانه و غیررسمی است و معمولا رنگ‌های روشن برای تولید آن‌ها استفاده می‌شود.

کیف دستی تابستانی

کیف‌های دستی در سایزهای بزرگ و متوسط طراحی و تولید می‌شوند. بند این مدل کیف‌ها کوتاه است و در صورتی که تمایل داشته باشید آن را روی دوش خود قرار دهید، می‌توانید از بند جداشدنی آن استفاده کنید.  کیف‌های دستی زنانه معمولا از مواد نرم و چرم ساخته می‌شوند؛ اما بیشتر مدل‌های تابستانی کیف دستی از پارچه تولید می‌شوند. جنس پارچه بسیار سبک است و وزنی ندارد. تنها وزنی که هنگام استفاده از کیف دستی پارچه‌ای حمل می‌کنید، وزن وسایل همراهتان است.

کیف دوشی زنانه برای تابستان

کیف دوشی، کیفی است که بند بلندی دارد و بدنه آن تقریبا کوچک و جمع‌وجور است. اگر به دنبال کیفی می‌گردید که سبک باشد و وسایل ضروری خود را درون آن قرار دهید، این کیف برای شما مناسب است. این کیف برای تابستان مناسب است اما اگر برای فصل‌های دیگر نیز می‌خواهید از این کیف‌ها استفاده کنید، کیفی با اندازه متوسط انتخاب کنید. کیف‌های دوشی سبک هستند و برای جابجایی وسایل سبک مانند دسته کلید یا بطری آب که در تابستان  موردنیاز هستند، مناسب است. به‌علاوه وزن آن‌ها در گرما کلافه کننده نیست و انرژی زیادی از شما نمی‌گیرد.

کیف دوشی زنانه مناسب تابستان

کیف زنانه هلالی شکل

این مدل کیف‌ها، در اندازه متوسط وجود دارد و معمولاً دارای یک زیپ ساده هستند. شکل این کیف‌ها، هلالی مانند است و جنس آن‌ها معمولاً نرم است و از پارچه‌های جیر و چرم در تولید این مدل کیف‌ها استفاده می‌شود. کیفی هلالی شکل دارای بند و قلابی هستند که کیف را روی شانه نگه می‌دارد. می‌توانید این کیف هلالی زنانه را با شلوار جین و انواع لباس‌های تابستانه مانند انوان تیشرت ترکیب کنید.

از کوله پشتی در تابستان استفاده نکنید

این قسمت درباره کیف‌های مناسب برای تابستان است، اما بهتر است کیفی را هم معرفی کنیم که برای تابستان زیاد مناسب نیست. اگر دانشجو یا دانش‌آموز نیستید و می‌توانید با دست باز برای تابستان کیف انتخاب کنید، از انتخاب کوله پشتی پرهیز کنید. برای حمل وسایل و اشیا برای مسافت و زمان طولانی کوله پشتی انتخاب خوبی است ولی زمانی که چنین موقعیتی ندارید، بهتر است برای تابستان کوله پشتی نخرید. زیرا حین استفاده از کوله پشتی، کمر شما عرق می‌کند و شما را اذیت خواهد کرد. مخصوصا بانوان که لباس‌های بیشتری نسبت به آقایان می‌پوشند، بیشتر از این موضوع اذیت خواهند شد.

ویژگی‌های کیف مناسب برای تابستان

حال در این قسمت به نقل از فروشگاه دیوید جونز، ویژگی‌هایی را که یک کیف مناسب برای تابستان باید داشته باشد را بازگو می‌کنیم. این آمار با توجه به شرایط و گرمای تابستان و همچنین نظر و ایده مشتریان جمع‌آوری شده است.

کم وزنی و سبکی

این ویژگی برای انتخاب کیف در تمامی فصل‌ها صادق است. کیف نباید وزن اضافی داشته باشد تا مضاعف بر وسایلی که حمل می‌کنید، نیروی اضافه‌ای به شما تحمیل کنید. مخصوصا در تابستان که طاقت و توان انسان بر اثر گرما کاهش می‌یابد، انتخاب یک کیف کم‌وزن و سبک اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. یک کیف سنگین به‌مرور از توان شما می‌کاهد و شما را خسته می‌کند. به‌خصوص افرادی که ممکن است بر اثر گرما و خستگی از حال بروند باید مراقب این موضوع باشند.

رنگ‌ کیف مناسب با فصل داغ

میوه‌های رنگارنگ تابستان برای همه دوست داشتنی و آشنا هستند. میوه‌های رنگارنگ تبدیل به نماد تابستان شدند و رنگ‌های آنها، تابستان را زیبا کردند. پوشیدن و استفاده کردن از رنگ‌های روشن از قدیم در فرهنگ‌های مختلف دیده شده است.  حس خوب تابستان را رنگ‌های شاد و روشن به دیگران و خودتان منتقل می‌کنند. پس بهتر است کیفی بخرید که در آن از چند رنگ به‌خصوص رنگ‌های روشن استفاده شده باشد تا حس تابستانی استایل شما را حفظ کند. همچنین رنگ‌های تیره بیشتر با حال‌وهوای روزهای زمستان هماهنگی دارد و خیلی با فصل دوم سال همخوانی ندارند.

فضای کافی برای وسایل شما

معمولا افراد وسایل زیادی در تابستان همراه خود دارند. حمل وسایلی مانند:

  • بطری آب معدنی
  • کلاه لبه‌دار یا آفتابی
  • عینک آفتابی به همراه جعبه آن
  • بادبزن

توسط مردم معمول است. پس کیفی که خریداری می‌کنید، باید به میزان کافی فضا برای چنین وسایلی داشته باشد. می‌توانید کیف دستی مناسبی تهیه کنید و از بند بلند آن استفاده کنید تا دست شما اشغال نشود. همچنین می‌توانید کیف دوشی با ابعاد مناسب بخرید و آن را روی شانه خود عمل کنید.

کلام آخر

هماهنگی استایل و کاربرد اکسسوری‌ها در هر فصل اهمیت دارد. پوشیدن لباس‌های هماهنگ با هر فصل، به‌خوبی حال‌وهوای آن فصل را به شما منتقل می‌کند و باعث ایجاد حس بهتری در شما می‌شود.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب