بانک لباس

سوالات متداول

سوالات متداول

برای آنکه بتوانید از خدمات و محصولات بانک لباس استفاده کنید، باید در سایت ثبت‌نام کنید تا اطلاعاتتان مانند آدرس، شماره تلفن، کد پستی و… ثبت شود.

پس از ورود به وب‌سایت، بالا سمت چپ روی آواتار آدمک کلیک کنید (در موبایل و تبلت پایین صفحه قرار دارد). سپس گزینه ثبت‌نام را انتخاب کنید.

سپس در پنجره باز شده دو فرم متفاوت مشاهده خواهید کرد. اگر می‌خواهید از بانک لباس محصول خریداری کنید، روی گزینه من مشتری هستم کلیک کنید. اما اگر می‌خواهید محصول خود را به فروش بذارید یا برای بانک لباس بازاریابی کنید، گزینه من فروشنده هستم را بزنید. اطلاعات خود را وارد کنید و روی عضویت کلیک کنید.

بعد از وارد کردن اطلاعات کد تأیید برای شما ارسال خواهد شد. کد ارسال شده همراه پیامک را در پنجره باز شده وارد کنید تا ثبت‌نام شما تکمیل شود. بعد از آن وارد پنل کاربری خود می‌شوید و ثبت‌نام شما کامل شده است. برای تکمیل پروفایل خود می‌توانید در پنل کاربری اطلاعات خود را وارد کنید.

برا آنکه وارد حساب کاربری خود شوید، ابتدا باید ثبت‌نام کنید. پس از ثبت‌نام روی آواتار آدمک کلیک کنید. (در موبایل و تبلت پایین صفحه قرار دارد.)

 

سپس روی ورود کلیک کنید. سپس در فرم ورود شماره تلفن خود را وارد کنید تا رمز عبور برای شما پیامک شود. پس از وارد کردن کد تأیید وارد حساب کاربری خود خواهید شد.

چگونه می‌توانم مشخصات خود را ویرایش کنم؟

اطلاعات شخصی خود مانند نام و نام خانوادگی، ایمیل، رمز عبور و… را می‌توانید از بخش اطلاعات حساب کاربری ویرایش کنید.

در قسمت سفارش‌ها، می‌توانید تمام محصولاتی که با این حساب کنید تا الان خریداری کرده‌اید را ببینید.

بله برای انجام خرید عضویت در سایت ضروری است.

برای خریداری محصول نمی‌توانید تماس بگیرید. اما برای دریافت خدمات و مشاوره می‌توانید با شماره‌های درج شده ارتباط برقرار کنید.

اصلا نگران گم شدن رمز عبور خود نباشید. زیرا می‌توانید با تلفن همراه خود کد یکبار مصرف برای ورود به حساب کاربری خود دریافت کنید.

این قسمت فقط برای عضویت مشتری و ورود همه اعضاست لطفا اگر فروشنده هستید و برای اولین بار  میخواهید ثبت نام  کنید اینجا کلیک کنید