بانک لباس

ست کردن هودی در فصل پاییز

ست کردن هودی در فصل پاییز
ست کردن هودی در فصل پاییز

سایت ما قرار است در این مقاله درباره هودی، انواع آن و نحوه‌ی “ست کردن هودی در فصل پاییز” به شما اطلاعاتی را بدهیم.ادامه مقاله را از دست ندهید.

یکی از بهترین و محبوب ترین لباس هایی است که شما می‌توانید در فصل پاییز از آن استفاده کنید، هودی است. جوانان علاقه زیادی به استفاده از هودی دارند . جوانان ترجیح می دهند به جای استفاده از کت های تکراری یا لباس های قدیمی در پاییز از هودی های رنگارنگ و جدیدی که به تازگی وارد بازار شده‌اند استفاده کنند و آن را با دیگر لباس‌های خود ست کنند و اینگونه استایلی جذاب برای خود به وجود می‌آورند که برای یک نوجوان یا جوان بسیار جذاب است .

چنانچه علاقه دارید که امسال لباس و استایلی به روز و جدید داشته باشید می‌توانید هودی‌های خود را با لباس های دیگر تست کنید و بعد استایلی خاص و زیبا برای خود به وجود بیاید . در ادامه می خواهیم توضیحاتی درباره هودی و تکنیک های ست کردن آن با لباس های دیگر به شما آموزش بدهیم .

هودی چیست؟

هودی یکی از لباس‌هایی است که شباهت زیادی به سویشرت دارد البته یک تفاوت اصلی با سویشرت نیز دارد و اینکه در هودی زیپ یا دکمه‌ای وجود ندارد و کاملاً جلو بسته است یکی دیگر از تفاوت‌های این است که در هودی این است که حتما در هودی باید کلاه وجود داشته باشد. امروزه این دسته از لباس ها بسیار محبوب شده اند و در طرح ها و رنگ های مختلفی در بازار وجود دارند که جوانان می‌توانند از آن‌ها برای خاص کردن استایل خود استفاده کنند .

نحوه ست کردن هودی با لباس های دیگر

هودی یکی از لباس های بسیار گشاد و آزاد هستند که شما می توانید با استفاده از لباس هایی که در ادامه آنها را نام خواهیم برد آن را ست کنید و این گونه استایلی خاص و جذاب برای خود به وجود بیاورید.

ست کردن هودی در فصل پاییز

“ست کردن هودی در فصل پاییز” با بافر

بافرها از آن دسته کاپشن های گرم و سبک هستند که دارای زیپ و کلاه هستند اما آستین ندارند . برای این که امسال استایل جذاب پاییزه‌ای داشته باشید می توانید با فر را با هودی خود ست کنید البته بهتر است که در رنگ هودی با بافر شما هماهنگی وجود داشته باشد مثلاً از بافر تیره در کنار هودی روشن استفاده کنید. برای شلوار در این استایل نیز می توانید از شلوار اسلیم چرم استفاده کنید .

ست کردن هودی در فصل پاییز

 

ست کردن هودی با کت‌های جین

کت جین یکی از پرکاربرد ترین لباسهای است که در همه فصل‌های سال می‌توان از آن استفاده کرد و آن را با لباس دیگر خود به ویژه لباس‌های بافت خود ست کنید. البته اگر می‌خواهید امسال تیپ پاییزی جذابی داشته باشید می‌توانید هودی خود را با کت جین ست کنید.

البته بهتر است که بین رنگ هودی و کت شما یک تناسبی وجود داشته باشد. مثلا بهتر است از کت جین آبی ایتفاده کنید چرا که این رنگ، دست شما را در انتخاب رنگ های دیگر برای استایل خود باز می گذارد. به عنوان شلوار در این استایل می‌توانید ازشلوارهای آزاد یا لگینگ مشکی استفاده کنید. همچنین می‌توانیم برای کفش در این استایل نیز از اسنیکرزهای سفید یا نیم بوت‌های ساده استفاده کنیم .

ست کردن هودی در فصل پاییز

“ست کردن هودی در فصل پاییز” با پالتو

پالتو یکی از لباس های همیشگی در کمد بانوان و آقایان خوش پوش برای فصل‌های سرد سال است. پالتوها رنگ ها و اندازه های مختلفی دارند.  برای این که یک استایل بی‌نظیر در فصل پاییز برای خود رقم بزنیم می‌توانید پالتو و هودی را با هم ست کنید .

البته لازم به ذکر است که اگر می خواهید هودی خود را با پالتو ست کنید برای این ترکیب جدید باید جسارت لازم را داشته باشید چرا که ترکیب لباس کژوال با لباس رسمی یک ترکیب جدید و خاص است و نیازمند جسارت زیادی است .

در این نوع استایل جدید شما بهتر است که از شلوار های خاص استفاده کنید این شلوارها شلوارهای آزاد یا لگینگ های مشکی می‌تواند باشد برای کفش در این استایل میتوان از استیکرز و نیم بوت های بند دار استفاده کنید .

ست کردن هودی در فصل پاییز

ست کردن هودی با کت آزاد چهارخانه

کت های چهارخانه اُور سازی یا همان کت های چهارخانه برش آزاد و بزرگ یکی از محبوب ترین استایل های امسال هستند که استفاده از آن جذابیت خاصی را در استایل شما برای فصل‌های سرد سال به وجود می‌آورد. گت‌های چهارخانه زمانی جذاب تر به نظر می‌رسد که آن را با هودی ست کنید. این نوع ترکیب جذاب و خلاقانه برای فصل‌های سرد سال به ویژه پاییز است. البته لازم به ذکر است که موقع ست کردن هودی و کت باید به هماهنگی رنگ‌ها توجه داشته باشید . برای کفش در این استایل هم می توانید از استیکرزها یا کتانی های سفید رنگ استفاده کنید .

ست کردن هودی در فصل پاییز

“ست کردن هودی در فصل پاییز” با کت‌های کوتاه

کت کوتاه یکی از انواع لباس های جذاب برای افراد شیک پوش است. این نوع از لباس‌ها در استایل های اسپرت بسیار دوست داشتنی هستند . کت‌های کوتاه طرح‌ها، رنگ‌ها و مدل های مختلفی دارند که شما می توانید آن‌ها را با لباس های مختلف که دارید ست بنمایید . شما می‌توانید به عنوان یک استایل جذاب پاییزی کت کوتاه پاییزه و هودی را با هم ست کنید .

هودی های خود را شما می توانید با کت‌های پاییزه کوتاه و همینطور شلوارهای مام استایل و جوراب های بلند که به رنگ خود کت شما هستند ست کنید. علاوه بر این می‌توانید از کفشهای کتانی یا استیکرز ها استفاده کنید و با این ست شما می‌توانید استایل خود را بسیار جذاب کنید .

ست کردن هودی در فصل پاییز

 هودی با کت‌های چرم

کت چرم یکی از بهترین لباس‌هایی است که می‌توان در پاییز استفاده کرد از مزایای کت چرم عمر بالا، هواپزی زیاد و کیفیت بالا همراه اسک. شما برای فصل سرد سال می توانید با کت چرم، یک لباس با کیفیت را داشته باشید. کت چرم نه فقط امسال بلکه همیشه موفق بوده و خواهد بود اگر تمایل دارید که امسال استایلی جذاب تر داشته باشیم به جای ست کردن کت چرم با لباس های دیگر، کت چرم خود را با هودی خود ست نمایید . در این استایل شما می‌توانید از شلوارهای راسته استفاده کنید تا استایل شما راک گونه شود .

ست کردن هودی در فصل پاییز

“ست کردن هودی در فصل پاییز” با پالتوهای بادگیر

بادگیر نه تنها از شما در مقابل باد محافظت می کند بلکه به طور معمول ضد آب هم هست و وقتی که باران و باد در کنار هم می آید می‌تواند عایق مناسبی برای شما باشد .

برای این که یک استایل خاص در فصل پاییز داشته باشید می توانید از پالتو های بادگیر همراه با هودی های خود استفاده کنید. در کنار این استایل هم به عنوان شلوار می توانید از شلوارهای آزاد، مام استایل یا راسته استفاده کنید همچنین به عنوان کفش می توانید از کفش‌های ال استار استفاده کنید .

ست کردن هودی در فصل پاییز

“ست کردن هودی در فصل پاییز” با پیراهن های از نوع اور سایز

می‌خواهید قانون را به هم بزنید، می توانید از استایل‌های اورسایز استفاده کنید. برای اینکه در فصل پاییز استایل شما جذابیت دوچندانی یابد می توانید بر روی هودی های خود پیراهن‌های اورسایز و آزاد چهارخانه یا ساده استفاده کنید. پیراهن‌های اورسایز برای افراد لاغر بسیار مناسب هستند و در استایل آن‌ها سبک خاصی را به وجود می‌آورد.

البته در این سبک لازم به ذکر است که اگر اگر از یک عنصر اورسایز خاص استفاده می کنید باید باقی عناصر ساده باشد یا اگر از اورسایز رنگی استفاده می کنید بهتر است باقی استایل‌هایتان رنگ های خنثی داشته باشند. با هودی و پیراهن اورسایز می‌توانیم با شلوارهای لگینگ مشکی یا شلوار جین آبی یا ذغالی و همچنین با کفش‌های نیم بوت بند دار بنداز استفاده کنید

هودی را به تنهایی ست کنیم

اگر می‌خواهید یک استایل کژوال روزمره پاییزی داشته باشید می‌توانید هودی را به تنهایی با یک شلوار اسلیم مشکی استفاده کنید. در این استایل هم می‌توانید از کفشهای استیکرز های سفید برای تکمیل استایل خود استفاده کنید. همچنین شما می توانید از یک کیف کوچک برای حفظ سادگی استایل خود از آن استفاده کنید .

سخن پایانی درباره‌ی “ست کردن هودی در فصل پاییز”

در آخر باید گفت که به هیچ وجه هودی را با مانتو نپوشید، هودی را می‌شود به عنوان یک مانتو به تنهایی به تن کرد. برای ست کردن هودی با شال خود بهتر است که از شال های تک رنگ استفاده کنید .

همچنین می توانید با شلوارهای لگ، جاگر یا هر شلوار جذب ورزشی دیگری استفاده کنید. از طرفی هودی را هرگز با شلوار ورزشی گشاد نباید پوشید زیرا تیپ شما را شلخته می کند .

اگر استایل شما رسمی است سعی کنید روی هودی خود از لوگویی استفاده نشود تا استایل شما از حالت رسمی در بیاید. همچنین اگر از هودی ساده و تک رنگ استفاده می کنید بهتر است از اکسسوری های جذاب رنگی در کنار آن استفاده کنید. علاوه بر این، برای افزودن جذابیت بیشتری به استایل غیر رسمی خود می توانید از جواهرات و عینک آفتابی هم استفاده کنید .

در پایان اگر می خواهید می توانید هودی های خود را با دامن کوتاه هم ست کنید یا آن را با دامن آزاد و توری شکلی بپوشید و یک استایل خاص و متفاوت داشته باشید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

این قسمت فقط برای عضویت مشتری و ورود همه اعضاست لطفا اگر فروشنده هستید و برای اولین بار  میخواهید ثبت نام  کنید اینجا کلیک کنید