بانک لباس

ارسال اکسپرس

بانک لباس یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی عمده فروشی لباس در کشور ایران است؛ به نوعی که دسترسی به انواع محصولات دسته های مختلف پوشاک مردانه، زنانه و کودکانه در این سایت معتبر به راحتی فراهم شده است.

یکی از دلایلی که باعث رشد روزافزون و محبوبیت بانک لباس در میان مشتریان شده است استفاده از انواع سیستم های برزو از جمله ارسال اکسپرس می باشد.

بانک لباس برای به دست آوردن سطح بالایی از رضایت مشتریان خود و رساندن محصولات آنها در اسرع وقت، البسه خود را از طریق پست اکسپرس به نقاط مختلف کشور ارسال می کند. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد ارسال اکسپرس امنیت بسته سفارشی شما است. چرا که سیستم اکسپرس در قبال بسته های سفارش دهندگان نسبت به روش های معمولی مسئولیت بیشتری به خرج می دهد. بانک لباس در واقع با استفاده از این سیستم محصولات سفارشی مشتریان خود را به نوعی ضمانت می کند و به آنها این اطمینان را می‌دهد که بسته‌های آنها به بهترین شکل و به صورت کاملا محافظت شده تا رسیدن به مقصد فرایند ایمنی را طی خواهد کرد.

ارسال سریع و مقرون به صرفه

ارسال اکسپرس یکی از نوین ترین شیوه های ارسال انواع کالا و محصولات در اقصی نقاط ایران می باشد. در این روش علاوه بر ارسال سریع و به موقع بسته های سفارشی، هزینه پست نیز بسیار مقرون به صرفه و مناسب است. شما در هر لحظه می توانید حرکت بسته پستی خود را مشاهده کنید. بنابراین با استفاده از خدمات این سیستم در بانک لباس خریداران محترم دیگر نگران حجم پوشاکی که سفارش می دهند نیستند. چرا که این پست اکسپرس با توجه به زمان ارسال، نوع بسته و حجم آن بسته بندی محصولات شما را مطابق با آخرین استانداردهای بین‌المللی انجام می دهد. بنابراین یکی از مزایای پست اکسپرس در بانک لباس این است که پوشاک خریداری شده در هر مقدار و اندازه ای در کمترین زمان ممکن، تحت شرایط سلامت کامل و بدون نگرانی از هیچ گونه آسیبی به دست گیرنده می رسد.

این قسمت فقط برای عضویت مشتری و ورود همه اعضاست لطفا اگر فروشنده هستید و برای اولین بار  میخواهید ثبت نام  کنید اینجا کلیک کنید